Adamsova rodina 2

16. srpna 2007 v 12:10 | For You. Deňa |  Komedie
Addams Family Values

Obsah:
Addamsova rodina a láska. Jde to dohromady? Jde. Rodiče Addamsovi milují svého čerstvě narozeného vousatého synka Puberta, jejich odrostlejší potomci Wednesday a Pugsley milují pokusy o Pubertovu likvidaci a strýček Fester miluje chůvu Debbie, kterou Addamsovi najali, aby se Pubert dožil alespoň předškolního věku. Lásku zná i Debbie.
Ta miluje tučná konta svých manželů, které bezprostředně po svatbě posílá pod kytky. Pro strejdu Festera přichystala podobný osud. Jenže Addamsovi nejsou tuctová rodina, a přestože se Debbie podaří Festera do chomoutu dostat a děti, které její pravou podstatu odhalily, vystrnadí na letní tábor, nebude to ona, kdo se bude na konci smát...

Žánr: Komedie, Fantasy
Délka: 94 minut
Herci: Anjelica Huston (Morticie), Raul Julia (Gomez), Christopher Lloyd (Fester), Joan Cusack (Debbie Jelinská), Christina Ricci (Wednesday), Carol Kane (babička), Jimmy Workman (Pugsley), Chris Ellis (přesouvající se muž)
Můj názor:
Adamsové se vracejí. Tentokráte chtějí předvést, co je to láska sourozenců. Děti tu dostaly dost prostoru a je to fakt supr. Co dodat. Skoukněte to!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.