Batman navždy

16. srpna 2007 v 13:48 | For You. Deňa |  Komiksové
Batman Forever

Obsah:
Můžete se schovávat kamkoli, ale netopýří křídla vás neminou. I tentokrát se musí Batman (Val Kilmer) utkat se dvěma nepřáteli: tentokrát jsou to padouši se jmény Dvě tváře (Tommy Lee Jones) a Hádankář (Jim Carrey). Dvě tváře byl původně právník Harvey Dent, jemuž polovinu obličeje po zásahu Batmana postříkala kyselina, a tak stojí proti Batmanovi a ztrpčuje mu život. Hádankář (Edward Nygma) pracoval původně pro Bruce v jeho společnosti, ale je to spíš šílenec než vědec. Vymyslí 3D televizi, pomocí níž se může dostat lidem do jejich mozků a myšlenek. Tak zjistí mimo jiné i to, kdo se skrývá pod netopýří maskou.

Na Batmanovu stranu, tj. stranu práva, se později postaví i Dick Grayson (Chris O´Donnell), jenž ponese přezdívku Robin - tomu totiž padouch Dvě tváře zabil rodiče. Jeho cílem je tedy pomsta. Mezitím se Bruce seznámí s krásnou psycholožkou Chase (Nicole Kidmanová), s níž naváže vztah. Brzy samozřejmě dojde k rozhodujícímu boji…
Žánr: Fantasy, Akční
Délka: 122 minut
Herci: Val Kilmer, Tommy Lee Jones, Jim Carrey, Nicole Kidman a další
Můj názor:
Tento se mi docela líbil. Zase hlavně představitelé té špatné strany..:-DDD. I Robin byl docela dost fešák a měla jsem ho ráda. Kdo mi tam ovšem vadil a kdo mi tam neseděl byl hlavní představitel Batmana. Prostě to bylo divný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.